Od dziś nie musisz już opowiadać znajomym o swoich przygodach za kółkiem supersamochodów. Teraz możesz zabrać ich ze sobą! A wszystko to dzięki naszemu Audi RS6 Avant Performance.

auto na tle miasta , wypożycz super auto, audi na dobę, audi RS

Funkcjonalny, ale zadziorny.

Jest w nim miejsce dla piątki pasażerów i ogromny bagażnik, który pomieści również psa. I nawet, gdy na pokładzie będzie komplet, to nie musisz obawiać się o brak mocy. Turbodoładowany silnik V8 generuje 605 KM. Obiecujemy Ci, że to wystarczy, żeby wszyscy pasażerowie zamilkli z wrażenia, gdy wciśniesz gaz do dechy.

Audi deklaruje, że RS6 Avant Performance przyśpiesza od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy. My wiemy, że oficjalne dane są niedoszacowane. Jak bardzo? O tym musisz przekonać się sam. Być może zastanawiasz się, się jak Audi wpadło na pomysł budowy tak szalonego auta? Projekt pierwszego RS’a został zlecony Porsche. Audi poleciło konstruktorom z Zuffenhausen zaprojektowanie kombi o siągach auta sportowego. Tak narodziło się pierwsze Audi RS2. Nasze RS6 Avant Performance to arcypotężny spadkobierca tej filozofii i najmocniejszy RS w historii marki.

Osiągi i możliwości Audi RS6

Audi deklaruje, że RS6 Avant Performance przyśpiesza od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy. My wiemy, że oficjalne dane są niedoszacowane. Jak bardzo? O tym musisz przekonać się sam. Być może zastanawiasz się, się jak Audi wpadło na pomysł budowy tak szalonego auta? Projekt pierwszego RS’a został zlecony Porsche. Audi poleciło konstruktorom z Zuffenhausen zaprojektowanie kombi o siągach auta sportowego. Tak narodziło się pierwsze Audi RS2. Nasze RS6 Avant Performance to arcypotężny spadkobierca tej filozofii i najmocniejszy RS w historii marki. Tutaj o Twoje bezpieczeństwo dba jeden z najlepszych na świecie napędów na wszystkie koła – quattro. A na dodatek to Audi jest oszałamiająco stabilne przy wysokich prędkościach. Tylko prosimy, nie jeździj zbyt szybko z psem w bagażniku – one tego nie lubią.

Jak wynająć auto w Just Cars Club?

Naprawdę to nic trudnego, wypożyczalnia JCC ma kilka ścieżek dzięki, którym wynajem super samochodu jest bardzo prosty oraz szybki.

    • Rezerwacja ONLINE– do dyspozycji naszych klientów jest system dostępny 24h, gdzie zawarte są wszystkie informacje min o mocy, pojemności oraz kaucji. Klient elastycznie dobiera okres wynajmu i miejsce odbioru. Nie zajmuje to więcej niżeli 3 min. 
    • Rezerwacja telefoniczna pod numerem +48 721 106 107 lub 669 106 107Pracownik naszej wypożyczalni w drodze rozmowy poprowadzi przez szczegóły wynajmu, przedłoży ofertę dostosowaną do oczekiwań i potrzeb. Nasze Biuro Obsługi pracuje w godzinach pracy wypożyczalni.
    • Rezerwacja mailowa: biuro@justcc.pl– cenisz sobie swój czas, potrzebujesz szeregu szczegółowych informacji o samochodzie napisz do nas maila. Biuro obsługi prześle Ci wszytskie detale dotyczące wynajmu.