W dzisiejszych czasach wypożyczenie samochodu sportowego albo luksusowego jest znacznie prostsze. Istnieje jednak kilka ważnych elementów, o których każdy klient wypożyczalni aut powinien wiedzieć. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem, w którym odpowiemy na najczęściej zadawane pytania. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc skorzystać z usług wypożyczalni Just Cars Club? Jakie dokumenty będą niezbędne do zawarcia umowy? Jakie są najważniejsze zapisy regulaminu i na co zwrócić uwagę? Jakie są dostępne formy płatności za wynajem i kaucje? Jakie inne dodatkowe usługi mogę uzyskać w wypożyczalni?

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc skorzystać z usług wypożyczalni Just Cars Club? Jakie dokumenty będą niezbędne do zawarcia umowy?

Wynajem super samochodu na weekend, tydzień, a nawet miesiąc to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na zakup danego modelu lub nie chcą wiązać się na stałe z konkretną marką. Nasi klienci wybierają pomiędzy modelami marek premium tj. Mercedes-Benz, Jeep, Audi, Porsche, Lamborghini czy Ferrari. Decyzja podyktowana jest kierunkiem podróży, czy potrzebą związaną z biznesem lub wizerunkiem. Planujesz wyjazd z przyjaciółmi, delegację czy wyjazd w bardziej wymagające warunki gdzie niezbędny będzie samochód z napędem na cztery koła? Z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych Just Cars Club, która sprosta Twoim motoryzacyjnym oczekiwaniom. Jednak przed każdym wynajmem należy przygotować się do kilku formalności. Zespół Just Cars Club postarał się, aby umowa oraz wszelkie dokumenty były przejrzyste, a ich warunki transparentne. Ale zacznijmy od samego początku.

Jakie dokumenty należy mieć do zawarcia umowy najmu w Just Cars Club? Jakie są najważniejsze zapisy regulaminu i na co zwrócić uwagę?

Najważniejszy jest aktualny dokument tożsamości tj. dowód osobisty lub paszport oraz prawo jazdy. Dokumenty musi przedłożyć główny najemca oraz każda kolejna osoba, która w okresie najmu będzie prowadzić samochód. Wypożyczenie auta zawiązuje się UMOWĄ NAJMU, która jest najważniejszym dokumentem. Zalecamy, aby zapoznać się z nią bardzo dokładnie bowiem na jej podstawie użytkujemy samochód, którego wartość jest bardzo wysoka. Pojazdy wypożyczalni Just Cars Club są nowe i mają maksymalnie 3 lata. Należy podkreślić, że ich równowartość to niejednokrotnie cena jak za mieszkanie w centrum Warszawy.  Jeżeli w umowie coś będzie niejasne, powinniśmy o to od razu dopytać. Szczególną uwagę należy zwrócić na zapisy związane z karami i opłatami dodatkowymi, a także tematem odpowiedzialność w przypadku szkody lub kradzieży. Procedura postępowania w razie takiego zajścia powinna nam być znana. Sposoby zwrotu samochodu – czy ma on być zatankowany i komu oraz gdzie przekazany.  

Mercedes GLS biały, luksusowa limuzyna terenowa do wynajęcia, korzyści, wynajem długoterminowym, wypożycz auto

Zanim klient odjedzie samochodem podpisuje ostatnie dwa dokumenty – wspomniany „Wykaz kar i opłat dodatkowych” oraz „Protokół przekazania auta”. Dokument istotny w każdym elemencie, bo zawiera szczegółowe informacje dotyczące konkretnego egzemplarza naszej floty tj.: aktualny przebieg, wykaz akcesoriów oraz ewentualne skazy i usterki na pojeździe. To jest moment w którym auto weryfikowane jest zarówno przez klienta jak i pracownika JCC – zapewnia to transparentną formułę współpracy i rzeczowość przekazanego pojazdu. Taki sam dokument realizowany jest po zdaniu auta do wypożyczalni.

 

Jakie są dostępne formy płatności za wynajem i kaucje?

Kaucje w wypożyczalni Just Cars Club są obowiązkowe do każdego wynajmowanego samochodu. W zależności od marki i modelu, a także wartości pojazdu wahają się od 1.000 zł do 15.000 zł brutto. Zarówno opłata za najem auta, jak i kaucja mogą być dokonane dowolną formą min. gotówką, przelewem bądź płatnością kartą. Formy płatności stosujemy elastycznie do potrzeb klienta. Wpłata zabezpieczenia następuje w momencie podpisania umowy i rozpoczęcia usługi najmu samochodu. Zgodnie z umową najmu zwrot kaucji następuje najpóźniej do 14 dni od końca najmu. Natomiast w przypadku nie rozliczenia nad-kilometrów, uszkodzenia bądź innego tematu wymagającego weryfikacji – czas ten może się wydłużyć do 30 dni.

 

Jakie inne dodatkowe usługi mogę uzyskać w wypożyczalni?

Główną naszą dziedziną jest wynajem samochodów sportowych i luksusowych, aczkolwiek pragniemy wszechstronnie obsłużyć naszych klientów i proponujemy dodatkowe usługi jak:

– Auto na prezent

Vip Shuttle transport z kierowcą

– Obsługe eventów

– Akcesoria dodatkowe min. fotelik dla dziecka.