Lamborghini Urus seryjnie ma 650 KM, a nam mało!

Za napędzanie Lamborghini Urusa odpowiada czterolitrowa, podwójnie doładowana V-ósemka. Czy to nie oszałamiające wyniki? Otóż okazuje się, że dla wypożyczalni aut sportowych i luksusowych Just Cars Club-  jest jeszcze mało! Decyzją właściciela wypożyczalni- Piotra Głydziaka, przekazaliśmy jedną ze swoich perełek w ręce specjalistów poznańskiej firmy Grand Sport. Urus przeszedł metamorfozę wzbogacającą go do niemal 750 KM oraz obniżenia zawieszenia przy pomocy renomowanych produktów Novitec.

GranSport wprowadziło potężne modyfikacje do auta wypożyczalni Just Cars Club

Choć 650 koni mechanicznych w samochodzie SUV to zdecydowanie wartość której nie należy się wstydzić, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Aby prezentowane Lamborghini wyprzedzało na drodze wszystkie inne, zainstalowaliśmy w silniku zaawansowany sterownik Novitec N-Tronic zapewniający wzrost parametrów do 747 KM oraz 985 Nm! 3,3 sekundy od 0 do 100 km/h w „terenówce”? Teraz to możliwe!

Korzyści płynące z wypożyczenia

Jeszcze większa moc wymagała zmian w zawieszeniu. Aby poprawić zachowanie Urusa na drodze, szczególnie przy bardzo wysokich prędkościacj, zamontowany został moduł zawieszenia Novitec CAN-Tronic – dzięki któremu auto zbliżyło się do ziemi o 25mm. Niższy środek ciężkości, lepsza aerodynamika i wygląd – jedna modyfikacja, wiele korzyści!Wypróbuj naszą ofertę już dziś i pozwól sobie na jazdę luksusowym samochodem Premium! Wynajmij Auto z FLOTY Just Cars Club. 

Jak wynająć auto w Just Cars Club?

Naprawdę to nic trudnego, wypożyczalnia JCC ma kilka ścieżek dzięki, którym wynajem super samochodu jest bardzo prosty oraz szybki.

    • Rezerwacja ONLINE– do dyspozycji naszych klientów jest system dostępny 24h, gdzie zawarte są wszystkie informacje min o mocy, pojemności oraz kaucji. Klient elastycznie dobiera okres wynajmu i miejsce odbioru. Nie zajmuje to więcej niżeli 3 min. 
    • Rezerwacja telefoniczna pod numerem +48 721 106 107 lub 669 106 107Pracownik naszej wypożyczalni w drodze rozmowy poprowadzi przez szczegóły wynajmu, przedłoży ofertę dostosowaną do oczekiwań i potrzeb. Nasze Biuro Obsługi pracuje w godzinach pracy wypożyczalni.
    • Rezerwacja mailowa: biuro@justcc.pl– cenisz sobie swój czas, potrzebujesz szeregu szczegółowych informacji o samochodzie napisz do nas maila. Biuro obsługi prześle Ci wszytskie detale dotyczące wynajmu.