Lamborghini Urus zaskoczy nie jedną osobę.

Czy zdażyło Ci się kiedyś musieć wytłumaczyć dzieciakom, że nie ma dla nich miejsca w Twoim dwuosobowym superaucie? A może nie mogłeś jechać gdzieś swoją wyścigówką, bo na trasie był kiepski asfalt? Od dziś te problemy stają się przeszłością. Poznaj Lamborghini Urus. To supersuv, który zmienił zasady gry. Lamborghini nie jest już tylko producentem dwuosobowych rakiet i traktorów. 

Projektanci Lamborghini tworzą cuda motoryzacji.

Lamborghini to teraz hiperluksusowa marka, która ma w swojej ofercie najszybszego SUV’a świata – Urusa. Pod maską tego atlety pracuje 650-konny silnik V8, który w typowym dla Lamborghini stylu napędza wszystkie koła. Zasiądź w jednym z czterech wygodnych foteli i poczuj potęgę włoskiego byka z nowej perspektywy.

super samochód, warszawa, just cars club, wypożyczalnia aut premium, najszybszy samochód, suv, wynajem samochodów premium, auta luksusowe
super samochód, warszawa, just cars club, wypożyczalnia aut premium, najszybszy samochód, suv, wynajem samochodów premium, auta luksusowe

Osiągi i możliwości

Czy wiedziałeś, że od ponad 25 lat każde Lamborghini przyśpiesza od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 5 sekund? Najnowszy Urus, choć nie jest przyklejonym do ziemi potworem z centralnie umieszczonym silnikiem, również należy do tego grona. Ten SUV osiąga pierwszą setkę w magiczne w 3.4 s, przy mocy 650 KM. A gdy znudzi Ci się jazda po utwardzonych szosach, to wystarczy zmienić położenie kontrolera ANIMA w jeden z trybów off-rodowych. Wtedy rambo-lambo pokaże swoje drugie oblicze, a Ty będziesz mógł dojechać dosłownie wszędzie. Nie wierzysz? Włosi w Lamborghini wiedzą jak budować terenówki – mają już w portfolio model LM002, czyli „Lamborghini Militaria”. Najnowszy SUV czerpie garściami z legendy poprzednika.

Przekonaj się sam wynajmując Lamborghini Urus z naszej wypożyczalni samochodów sportowych i luksusowych – Just Cars Club. Możesz skorzystać z elastycznej formy wypożyczenia auta na dzień, weekend, tydzień czy miesiąc.Wypróbuj naszą ofertę już dziś i pozwól sobie na jazdę luksusowym samochodem Premium! Wynajmij Auto z FLOTY Just Cars Club.Jak wynająć auto w Just Cars Club?

Naprawdę to nic trudnego, wypożyczalnia JCC ma kilka ścieżek dzięki, którym wynajem super samochodu jest bardzo prosty oraz szybki.

    • Rezerwacja ONLINE– do dyspozycji naszych klientów jest system dostępny 24h, gdzie zawarte są wszystkie informacje min o mocy, pojemności oraz kaucji. Klient elastycznie dobiera okres wynajmu i miejsce odbioru. Nie zajmuje to więcej niżeli 3 min. 
    • Rezerwacja telefoniczna pod numerem +48 721 106 107 lub 669 106 107Pracownik naszej wypożyczalni w drodze rozmowy poprowadzi przez szczegóły wynajmu, przedłoży ofertę dostosowaną do oczekiwań i potrzeb. Nasze Biuro Obsługi pracuje w godzinach pracy wypożyczalni.
    • Rezerwacja mailowa: biuro@justcc.pl– cenisz sobie swój czas, potrzebujesz szeregu szczegółowych informacji o samochodzie napisz do nas maila. Biuro obsługi prześle Ci wszytskie detale dotyczące wynajmu.