GOOD TIME Instytut & Medical SPA Poznań

Jedyne tak wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Poznania. To odpowiedź na różne potrzeby świadomych kobiet i mężczyzn.

Miejsce, w którym eksperci kompleksowo dbają o skórę twarzy i ciała wykorzystując jedynie najnowocześniejsze, bezpieczne technologie. Bez skalpela, tylko nieinwazyjne, w pełni bezpieczne zabiegi estetyczne. Dzięki nowoczesnym metodom odmładzania skóry, szerokiej gamie wzajemnie uzupełniających się zabiegów, można osiągnąć spektakularne efekty odmłodzenia, wyszczuplenia oraz pobudzić skórę do regeneracji.

Estetyka i harmonia to drogowskazy w wykonywanych zabiegach. Priorytetem jest naturalny efekt, nie zmiana rysów twarzy. Odpowiednie dbanie o skórę, jej nawilżanie, ujędrnianie – dają efekt odmłodzenia jakiego oczekujemy – naturalny.

www.goodtimedayspa.eu

Nowoczesny i livestylowy kanał motoryzacyjny prowadzony przez pasjonata motoryzacji Patryka Brzozowskiego. W każdym odcinku dzieli się swoją wiedzą, a także odczuciami z jazd samochodami min. z naszej wypożyczalni Just Cars Club.

www.youtube.com/user/TheKameralnie

 

Good Time Day Spa Łódź to oaza piękna i relaksu. Posiada w swojej ofercie najskuteczniejsze i nieinwazyjne TERAPIE dla MODELOWANIA SYLWETKI i ODMŁADZANIA TWARZY.  

Nasza jakość to wiedza i doświadczenie najlepiej przeszkolonej kadry, które w połączeniu z wszechstronnym parkiem maszyn estetycznych dają możliwość budowania indywidulanych terapii skierowanych do konkretnych potrzeb Klienta. Oprócz zabiegów estetycznych zapewniamy także gamę zabiegów relaksacyjnych i SPA.

Łączymy działania dla ciała i ducha, aby uzyskać harmonię, siłę i wiarę we własne możliwości, piękno i szczęście.

www.goodtimedayspa.pl

Łódzkie studio detailingu wyróżniające się nie tylko indywidualizmem i profesjonalnym podejściem do każdego samochodu, ale także dbałością o szczegóły przy wykonywaniu każdej najmniejszej usługi.

Detailing samochodowym jest dla nich sztuką, magią dzięki której zatrzymują czas oraz przywracają blask dawnym perełkom motoryzacji, a nowym egzemplarzom i ich właścicielom pozwalają cieszyć się ich blaskiem jak najdłużej. Wykorzystują najlepsze dostępne produkty na rynku,  posiadają wykwalifikowaną kadrę- specjaliści od zabezpieczenia lakieru na wiele sposobów od woskowania czy powłoki natryskowej w postaci TopCoatu przez ceramikę i bezbarwne folie PPF.

www.lowcyblasku.pl

Profesjonalne auto spa, które swoim zakres posiada szeroką gamę usług, zapewniających samochodom ochronę oraz świetny wygląd. Auto Detaling Zone jest firmą z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Fundamentem ich działalności są twarde standardy jakości oraz stosowanie najwyższej jakość chemii samochodowej renomowanych firm (min. AMMO, Gtechniq, Carpro, ADBL, Koch, Rupes, Menzerna). Dzięki temu, czyszczenie skóry, polerowanie lakieru czy nakładanie ceramiki zachwyca w efekcie finalnym.

Wielka waga przykładana jest do zadowolenia zleceniodawcy z wykonanej usługi, a zarazem obsługi. Niebagatelne znaczenie ma fachowość, punktualność i terminowość, ponieważ cenią cenny czas klientów.

www.autodetailing.zone

Zadbaneauto.pl to ogólnopolska sieć centrów detailingowych, która jest jednocześnie jednym z prekursorów tej branży w Polsce. Ponad 12-letnia działalność sprawiła, że nasze oddziały należą do grupy najbardziej doświadczonych pracowni w kraju. Podstawową dewizą działania jest kompleksowość usług, najwyższa jakość.
Najważniejsze jest jednak to, że Zadbaneauto.pl to miejsce, w którym właściciel każdego pojazdu znajdzie usługę dla siebie, od podstawowego mycia czy kompleksowego sprzątania wnętrza poprzez różnorodne metody zabezpieczenia lakieru powłokami lub foliami ochronnymi, zmianę koloru auta, naprawę tapicerki, a kończąc na modyfikacjach stylistycznych. Osiągamy najwyższy poziom zadowolenia klientów opiekując się ich samochodami, motocyklami, łodziami, a nawet samolotami.
 

Doskonałe położenie hotelu, malownicze otoczenie sosnowego lasu, atrakcyjna oferta rekreacyjna. Hotel Kolumna Park*** to obiekt łączący komfort i najwyższy standard usług z szeroką ofertą rekreacyjną w wyjątkowym miejscu – z dala od zgiełku, w sercu cichej i zalesionej dzielnicy Łasku. Niewielka odległość od Łodzi sprawia, że w Hotelu czas spędzają zarówno osoby odwiedzające miasto jak i poszukiwacze wytchnienia od jego zgiełku.

Restauracja Bagatela mieszcząca się w Hotelu Kolumna Park***to wyjątkowe miejsce, gdzie tradycja kulinarna spotyka się z ekologią. Lokalna, domowa kuchnia, oparta jest na regionalnych produktach i przepisach, które zachowały się w historii kulinarnej tego regionu.

www.kolumnapark.pl

Fabryka Wełny Hotel & SPA****  to stylowy i nowoczesny obiekt usytuowany w samym centrum Polski, w niedalekiej odległości od Łodzi. Został wybudowany na terenie dawnego imperium przemysłowego rodziny Baruchów zajmujących się produkcją tkanin bawełnianych. Kompleks znajdujący się nad rzeką Dobrzynką stanowił jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w regionie. Fabryczny anturaż nawiązuje do przeszłości, dzięki czemu udało się zachować industrialny klimat budynku.

Hotel ponadto oferuje takie udogodnienia jak Strefa Relaksu na najwyższym piętrze – basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, Tkalnia SPA & Wellness, Klub fitness o powierzchni ponad 1000 mkw, kręgielnię.

www.fabrykawelny.pl