SCROLL

Prędkość maksymalna:

335 km/h

Moc:

690 KM

Przyśpieszenie
0-100 km/h:

3.4 s

Napęd:

4x4 (dołączany automatycznie)

Ferrari GTC4 Lusso

Trzeba wielkiego kunsztu, by stworzyć supersamochód, który będzie zachwycać osiągami i bezkompromisowym prowadzeniem. Jeszcze więcej wiedzy i doświadczenia potrzeba, by zaprojektować auto łączące ogromną moc z praktycznym i luksusowym charakterem. Ferrari GTC4 Lusso pokazuje, jak to zrobić.

Zaglądając do wnętrza jego centralnym punktem jest duży ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala, który stanowi centrum systemu multimedialnego. Dodatkowo pasażer otrzymał wyświetlacz o przekątnej 8,8 cala, w którym można odczytywać dane z komputera pokładowego, ale również wyznaczać punkty docelowe na nawigacji czy sterować radiem.

Design

Włoska bestia z silnikiem V12 do codziennej jazdy.

Kierowca nie czuje się onieśmielony mocą, wie, że w razie potrzeby może skorzystać z pomocy elektronicznych systemów, które skutecznie wyprowadzą go z opresji. Jednym z nich jest system kontroli poślizgu (Side Slip Control), zapożyczony z 458 Speciale.

Kontroluje stopień wychylenia tylnej osi i w zależności od sytuacji pozwala szybciej wyjść z zakrętu bez utraty przyczepności lub też umożliwia utrzymanie samochodu w kontrolowanym poślizgu. W GTC4Lusso system SSC współpracuje ze skrętną tylną osią i z elektronicznym dyferencjałem, pozwalając utrzymać odpowiedni tor jazdy w zakręcie na każdej nawierzchni.

Technologia

Silnik

V12

Moc

690 KM

Przyśpieszenie 0-100 km/h

3.4 s

Prędkość maksymalna

335 km/h

Zachwycająca linia nadwozia z piekielnie mocnym silnikiem V12

Rezerwacja samochodu Masz Pytanie?