Jakie są korzyści z wynajmu długoterminowego auta?

Jeśli Twoim marzeniem jest jazda luksusowym autem typu Premium, ale z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz go zakupić, wynajem krótko- i długoterminowy jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Warto sięgnąć po taką możliwość, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wypożyczenie auta na dobę czy rok.

Po co wynajmować auto?

Wypożyczenie pojazdu na krótki lub długi termin to wiele korzyści dla kierowcy. Dzięki temu, możliwe jest m.in. przetestowanie samochodu, który chcemy kupić, odstresowanie się za kółkiem sportowego pojazdu, czy zrobienie wrażenia na kontrahentach czy współpracownikach. Nasi Klienci mogą także sięgnąć po tę korzystną ofertę w sytuacji, kiedy planują wspólny wyjazd z bliskimi lub w celach zawodowych – dzięki sprawnemu i efektownemu samochodowi, możliwe będzie bezproblemowe poruszanie się po kraju czy kontynencie.

Korzyści płynące z wypożyczenia

Wynajem długoterminowy ma wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że w razie stłuczki, awarii czy jakiegokolwiek problemu, za serwis odpowiada nie kierowca, a firma, do której należy pojazd. Jest to niewątpliwie duży plus dla osób, które nie chcą martwić się organizowaniem serwisu, naprawami, dzwonieniem po lawetę. Firma wypożyczająca ponosi także koszty związane z sezonową wymianą opon czy obowiązkowym przeglądem! Nie ma więc problemu związanego z jakimikolwiek wydatkami poza opłacaniem wynajmu.

W razie naprawdę dużej stłuczki lub awarii, każdy kierowca bez problemu otrzyma samochód zastępczy! Jest to niewątpliwie duża korzyść – długoterminowe użytkowanie auta oznacza wówczas, że zawsze mamy pojazd do dyspozycji, i nie musimy czekać, aż naprawa dobiegnie końca.

Samochód bez kredytu

Długoterminowy wynajem to także brak kredytu. Spełnienie marzenia o luksusowym, sportowym aucie często wiąże się z koniecznością wzięcia kredytu lub pożyczki. Również pod tym względem jest to korzystna opcja – miesięczny koszt wypożyczenia nie jest traktowany tak samo jak rata, a więc nie obciąża historii kredytowej kierowcy.

Wypróbuj naszą ofertę już dziś i pozwól sobie na jazdę luksusowym samochodem Premium! Wynajmij Auto z FLOTY Just Cars Club.

Mercedes GLS biały, luksusowa limuzyna terenowa do wynajęcia, korzyści, wynajem długoterminowym, wypożycz auto

Jak wynająć auto w Just Cars Club?

Naprawdę to nic trudnego, wypożyczalnia JCC ma kilka ścieżek dzięki, którym wynajem super samochodu jest bardzo prosty oraz szybki.

    • Rezerwacja ONLINE– do dyspozycji naszych klientów jest system dostępny 24h, gdzie zawarte są wszystkie informacje min o mocy, pojemności oraz kaucji. Klient elastycznie dobiera okres wynajmu i miejsce odbioru. Nie zajmuje to więcej niżeli 3 min. 
    • Rezerwacja telefoniczna pod numerem +48 721 106 107 lub 669 106 107Pracownik naszej wypożyczalni w drodze rozmowy poprowadzi przez szczegóły wynajmu, przedłoży ofertę dostosowaną do oczekiwań i potrzeb. Nasze Biuro Obsługi pracuje w godzinach pracy wypożyczalni.
    • Rezerwacja mailowa: biuro@justcc.pl– cenisz sobie swój czas, potrzebujesz szeregu szczegółowych informacji o samochodzie napisz do nas maila. Biuro obsługi prześle Ci wszytskie detale dotyczące wynajmu.